Директор ТОВ «Сумитеплоенерго збрехав громадськість щодо перерахування комунальних тарифів

Директор ТОВ «Сумитеплоенерго збрехав громадськість щодо перерахування комунальних тарифів

Директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін на відкритому обговоренні тарифів на теплопостачання та гарячу воду зазначив:

«Тариф дійсно змінюється, змінюється в силу об’єктивних причин. Через те, що діючий тариф на централізоване опалення і гаряче водопостачання був розрахований на базі 2012 року. Протягом 5 років змінились складові тарифу».

 

Вердикт: Брехня

Аргументи і докази:

Тільки той, хто не живе в Україні і не цікавиться її життям може повірити подібному твердженню.

Сьогодні тариф, який сплачують сумчани за теплову енергію, становить 1183, 57 грн/ Гкал. Він прийнятий згідно змін від  01.02.2017 р. Цей тариф планується підвищити на 26%.

З 2010 року по 2014 рік тарифи зазнавали порівняно невеликих змін.

За 2015-2016 рр вони змінювалися тричі. З 1 липня 2016 року національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення на 75-90%.

У 2014 році Сумське територіальне відділення Антимонопольного Комітету України оштрафувало «Сумитеплоенерго» на 500 тис. грн, оскільки підприємство з 2008 року запровадило для сумчан двоставковий тариф, який було введено із грубими порушеннями, за яким сумчани переплатали 20 млн грн за 3 опалювальні сезони.

 

Авто: Носаченко Марина

Редактор: Олександр Гороховський

Напишіть відгук