Перший заступник очільника Дніпровської ОДА Олег Кужман збрехав щодо розміру обласного бюджету

Перший заступник очільника Дніпровської ОДА Олег Кужман збрехав щодо розміру обласного бюджету

«У 2017 році фінансування обласної програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини» збільшили на 36%. На ліки для «важких» хворих витратять майже на 100 мільйонів більше.»; «Цьогоріч на програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини» з обласного бюджету виділили понад 250 мільйонів гривень.»  – про це розповів під час засідання колегії департаменту охорони здоров`я Дніпро ОДА Олег Кужман.

 

ТЕЗА 1: «Цьогоріч на програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини» з обласного бюджету виділили понад 250 мільйонів гривень.» 

ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ

Докази та аргументи:

На сайті Дніпропетровської обласної ради в документі «Про обласний бюджет на 2017 рік», а саме у додатку № 7 про «Перелік регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році» – зазначено, що на обласну програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини на період до 2019 року» виділено 233 млн грн.

 

ТЕЗА 2: «У 2017 році фінансування обласної програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини» збільшили на 36%. На ліки для «важких» хворих витратять майже на 100 мільйонів більше.»

ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ

Докази та аргументи:

На сайті Дніпропетровської обласної ради в документі «Про обласний бюджет на 2016 рік», а саме у додатку № 7 про «Перелік об’єктів, видатки на які у 2016  році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету» – зазначено, що на весь департамент було виділено лише 166 млн грн. Тобто, різниця порівняно з минулим роком становить 67 млн., а не 100 млн. грн., як зазначив чиновник.

 

Автор: Марко Новаков

Редактор: Олександр Гороховський

Напишіть відгук