Студенти журналістики зробили фактчек буковинських політиків

Студенти журналістики зробили фактчек буковинських політиків

17 травня студенти кафедри журналістики ЧНУ ім. Ю. Федьковича (м. Чернівці) відвідали чотирьохгодинний семінар “Фактчек для початківців”, проведений Оленою Славською, асистентом кафедри журналістики. Основною метою заходу є сприяння підвищенню рівня обізнаності студентів у нових течіях журналістики, ознайомлення з методикою написання фактчекінг-матеріалів, а також вивчення доказової бази (джерел) для перевірки інформації.
Фактчек та верифікація як нові тренди журналістики – тема, яку часто обговорюють у журналістських спільнотах. Чи є тотожними поняття “фактчек”, “верифікація” та “журналістське розслідування”? Як перевірити інформацію? Які джерела є надійними і як їх шукати? Ці та інші питання були обговорені з журналістами-початківцями.
Окрім теоретичного вивчення, студенти спробували себе у ролі фактчекерів та перевірили правдивість висловлювань місцевих політиків. Так, молоді журналісти активно приступили до вивчення заяв та висловлювань мера Чернівців, депутатів місцевих рад та лідерів суспільної думки. Що ж говорить буковинська влада, чи дотримується вона обіцянок, наскільки володіє інформацією – про це незабаром читайте у студентських матеріалах на сайті http://reporter.cv.ua.

2018-07-31T00:29:41+00:0025. Травня 2018|Категорії: Актуально|0 Коментарі

Напишіть відгук