Асоціація з міжнародних питань запрошує викладачів факультетів та кафедр журналістики закладів вищої освіти України до участі у навчальному курсі «Дані з реєстрів та кадастрів у роботі журналіста-розслідувача». Курс відбудеться онлайн на платформі ZOOM і передбачає шість двогодинних сесій 9, 11, 16, 18,  23 та 25 березня, о 17:30 – 19:30.

Курс присвячений використанню відкритих даних у роботі медіа, особливостям використання українських та іноземних державних реєстрів для пошуку інформації про нерухомість, бізнес чи фізичних осіб. Під час курсу буде розглянуто автоматизоване відстеження державних і муніципальних закупівель, судових процесів, видачі ліцензій та спецдозволів, практичні навички і поширені помилки.

Лектором курсу буде Наталя Онисько, журналіст,  медіатренер з 20-річним досвідом у медіа. Спеціалізується на розслідувальній та фінансовій журналістиці, видавець і співредактор антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів».

Для участі у курсі зареєструйтеся, будь ласка, через гугл-формуляр.

Детальна інформація про курс у програмі, яку ви можете завантажити.

Курс здійснюється в межах проєкту «Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації» спільно з Інтерньюз-Україна та texty.org.ua, за фінансової підтримки програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії.