Закінчено прийом робіт на конкурс журналістських розслідувань для студентів-журналістів. Дякуємо учасникам за надіслані матеріали.

Хто може взяти участь?

Студенти факультетів та кафедр журналістики закладів вищої освіти України.

Що подавати на конкурс?

На конкурс подається оригінальне журналістське розслідування, яке було створено для цього конкурсу.

Журналістське розслідування повинно розкривати регіональну проблематику й актуальну суспільно важливу тему.

У роботі над журналістським розслідуванням автори повинні спиратися на методи журналістики даних, метод фактчекінгу, відкриті дані з державних реєстрів, кадастрів (напр., реєстр судових рішень, реєстр нерухомого майна тощо).

Вимоги до конкурсної роботи

Теоретичні та практичні матеріали, які допоможуть при створенні журналістських розслідувань, розміщені в рубриці методичні рекомендації.

Як будуть оцінюватися?

Роботи буде оцінювати професійне журі – експерти у сфері журналістики даних, журналістських розслідувань, фактчекінгу та організатори конкурсу.

Журі буде оцінювати роботи за наступними критеріями:

Які нагороди для переможців?

odmeny

Журналістські роботи, які будуть відповідати вимогам конкурсу, будуть опубліковані на онлайн-порталі www.checkregion-ua.info та їхні автори отримають сертифікат про участь у конкурсі.

Коли дедлайн?

Роботи на конкурс приймаються до 30 листопада 2021.

Конкурс здійснюється в межах проєкту Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації, за фінансової підтримки Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії.