На інформаційному порталі СМР з’явилась стаття, де процитовано слова Олександра Лисенка:

«Як і обіцяли, до Дня міста, тролейбуси прибули на територію комунального підприємства.

Таким чином придбано стільки машин, скільки й передбачалось бюджетом 2017 року. Зараз складаємо плани на наступний рік.

Будемо і надалі робити все, щоб розвивати комунальний транспорт у місті та головне – підвищувати якість надання послуг перевезення сумчан».

Вердикт: Брехня

Три роки управління містом довели неспроможність команди мера Олександра Лисенка до виконання Програми розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми, хоча передвиборча програма майбутнього мера запевняла містян у помітному поліпшенню транспортної системи міста після обрання Олександра Лисенка.

Аргументи і докази:

На територію КП «Електроавтотранс» на початку вересня прибуло 4 тролейбуси, реальними стоками поставки були 14 квітня – 20 червня. Тобто зовсім невчасно і не так, як було обіцяно місту.

На 2017 рік згідно з міською цільовою (комплексною) Програмою розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми на 2016 – 2018 роки має бути закуплено 21 тролейбус, а не 4.

У 2016 році міська влада зовсім не закупила тролейбусів, хоча планувала розширити міський автопарк до 18 нових одиниць. Згідно з інвестиційним проектом 2016 року «Міський громадський транспорт в Україні» місто суми мало б отримати 4 тис євро на придбання 20 нових тролейбусів, проте цей проект залишається також досі не реалізованим.

 

Автор: Марина Носаченко

Редактор: Олександр Гороховський