Чеська громадська організація Асоціація з міжнародних питань (АМО, www.amo.cz) продовжуєе реалізацію проекту «Посилення громадського контролю у регіонах України ІІ», Цей проект передбачає фахові семінари для викладачів факультетів та кафедр журналістики закладів вищої освіти України, семінари для студентів-журналістів та конкурс фактчек-розслідувань для журналістів-початківців.

Запрошуємо представників кафедр та факультетів журналістики взяти участь у семінарі «Можливості та перспективи регіонального фактчекінгу». Три одноденні семінари відбудуться у Києві: 10, 11, та 12 квітня 2019 року (у конференц-залі «Колегіум», готель «Україна», вул. Інститутська, 4, м. Київ).

Під час семінару буде представлено наступні теми:

Фактчекінг на практиці. Аналіз найбільш поширених помилок на конкретних прикладах. Олександр Гороховський, керівник проекту «БезБрехні».

Як мотивувати студентів перевіряти факти. Олекса Шалайський, керівник інтернет-видання «Наші гроші».

Специфіка регіонального фактчекінку та використання фактчекінгу в інвестигативній журналістиці на прикладі редакції «Наші гроші. Львів». Робота із реєстрами. Наталя Онисько, редактор сайту «Наші гроші. Львів».

Участь у семінарі передбачає, що викладач кафедри/факультету журналістики проведе один семінар щодо використання методу фактчекінгу для студентів та допоможете їм у створенні конкурсної роботи. Роботи студентів публікуються на інтернет-ресурсі проекту http://www.checkregion-ua.info/ .

За цю роботу викладач отримає гонорар за умовами проекту. Більш детальну інформацію про проведення семінарів для студентів та участь студентів у конкурсі фактчек-розслідувань буде надано на семінарі.

Для участі у семінарі заповніть, будь ласка, гугл-формуляр на вибраний Вами термін. УВАГА, в одному семінарі може взяти учать максимально 20 учасників, тому після двадцяти заявок формуляр буде закритий, проте буде можливість зареєструватися на інші дати. Реєстрація можлива до 30 березня 2019 року.

Усі витрати, які пов’язані із участю у семінарі (проїзд, проживання у Києві та обід), оплачує організатор – Асоціація з міжнародних питань.

Реєстрація на семінар 10 квітня 2019 р.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd80GcEu6EPpfRVh2-te7GaNWMZxaQ2336El3RRZV5jFgiyhg/viewform?usp=sf_link

Реєстрація на семінар 11 квітня 2019 р.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyca6aAG2uCGWdeFCFbUS0gob-OzLgTI0vnk_yblJ3UIBPSQ/viewform?usp=sf_link

Реєстрація на семінар 12 квітня 2019 р.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc72GZSGP2NjacHB5vErKgl_GndeLAZbUumZP8KLhVH-3hd4g/viewform?usp=sf_link