«У 2017 році фінансування обласної програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини» збільшили на 36%. На ліки для «важких» хворих витратять майже на 100 мільйонів більше.»; «Цьогоріч на програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини» з обласного бюджету виділили понад 250 мільйонів гривень.»  – про це розповів під час засідання колегії департаменту охорони здоров`я Дніпро ОДА Олег Кужман.

 

ТЕЗА 1: «Цьогоріч на програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини» з обласного бюджету виділили понад 250 мільйонів гривень.» 

ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ

Докази та аргументи:

На сайті Дніпропетровської обласної ради в документі «Про обласний бюджет на 2017 рік», а саме у додатку № 7 про «Перелік регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році» – зазначено, що на обласну програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини на період до 2019 року» виділено 233 млн грн.

 

ТЕЗА 2: «У 2017 році фінансування обласної програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини» збільшили на 36%. На ліки для «важких» хворих витратять майже на 100 мільйонів більше.»

ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ

Докази та аргументи:

На сайті Дніпропетровської обласної ради в документі «Про обласний бюджет на 2016 рік», а саме у додатку № 7 про «Перелік об’єктів, видатки на які у 2016  році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету» – зазначено, що на весь департамент було виділено лише 166 млн грн. Тобто, різниця порівняно з минулим роком становить 67 млн., а не 100 млн. грн., як зазначив чиновник.

 

Автор: Марко Новаков

Редактор: Олександр Гороховський