Чеська некомерційна організація Асоціація з міжнародних питань у співпраці з українськими партнерами розпочинає проєкт «Інноваційні підходи для академічної та журналістської практики», який буде реалізовано у 2024-2025 роках.

Намір проєкту – сприяти покращенню контенту регіональних медіа в Україні через навчання молодих і майбутніх журналістів інноваційним підходам та теми, важливі під час війни та для повоєнної відбудови.

Основна цільова група проєкту – молоді та майбутні журналісти та викладачі факультетів журналістики.

У рамках проєкту ми плануємо онлайн та очні курси з провідними українськими експертами, навчальні поїздки до Чехії та міні-гранти.

Наступні заплановані події

8–9 червня 2024 р. – очний курс «Три важливих фактори в практиці успішних медіа: менеджмент, маркетинг, монетизація» у Львові для викладачів кафедри журналістики.
Травень – червень 2024 р. – онлайн-курс «Розвиток журналістських навичок для практики» для молодих журналістів та студентів.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація, запрошуємо на інформаційну зустріч, яка відбудеться 9 травня 2024 о 11:00 або можна зареєструватися та отримати інформацію про окремі заплановані заходи.