Студенти четвертого курсу спеціальності «журналістика» Запорізької політехніки стали активними учасниками семінару «Можливості та перспективи регіонального фактчекінгу». Захід відбувся  сьомого травня 2019 року.
Студенти-випускники вже мали досвід участі в заходах такого типу. Цьогорічний семінар знайомив майбутніх журналістів із аналізом уже проведених фактчек-матеріалів на рівні виявлених помилок, неточностей і невідповідностей,  увага приділялася також визначенню алгоритмів у роботі журналістів-фактчекерів із різними базами даних і реєстрами.
Під керівництвом викладачів кафедри журналістики Запорізької політехніки, які є регулярними учасниками проєкту «Посилення громадського контролю в регіонах України», що реалізується чеською громадською організацією «Асоціація з міжнародних питань» за підтримки Міністерства закордонних справ ЧР, студенти опрацьовують дискурс фактчекінгу в процесі вивчення професійно орієнтованих дисциплін. Четверокурсники розповідали про власні спроби фактчекінгу й досвід фактчекерів, аналізували самостійно зібрані матеріали.