23 – 24 жовтня відбувся навчальний курс “Цифрова безпека та нові медіа” для викладачів факультетів та кафедр журналістики університетів в межах проєкту “Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації”.

Понад 40 учасників, наживо та онлайн, взяли участь у дводенному навчанні. Викладачі курсу, – Віталій Мороз, консультант із цифрових технологій ГО «Інтерньюз-Україна» та Павло Белоусов, експерт з цифрової безпеки ГО «Інтерньюз-Україна», Digital Security School 380, – спілкувалися із учасниками про нові поняття та терміни цифрової епохи, без яких сьогодні викладачі журналіслики не можуть обійтися, про сучасні інтернет-технології, якими варто володіти, навіть якщо ви не маєте технічогої освіти, про особливості цифрової безпеки для журналістів для пересічних обивателів, про “дешеві” та “дорогі” контенти для редакцій.

За словами учасників навчання цей курс допоміг по-новому подивитися на певні речі у сфері цифрових технологій, які вже стали щоденною рутиною, й наскільки вразливим є неналежно захищене “цифрове життя”.

Навчальний курс було здійснено спільно з Інтерньюз-Україна та texty.org.ua, за фінансової підтримки програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії.