На зустрічі з представниками чорнобильських організацій Харківщини 10 квітня 2017 року Михайло Черняк заявив: «Вирішення проблемних питань чорнобильців – надзвичайно важлива і актуальна задача, яка, безумовно, є пріоритетом діяльності обласної влади».


ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ


Докази та аргументи:

Не дивлячись на те, що заступник голови ХОДА вважає проблеми чорнобильців  пріоритетними, голова адміністрації у публічних виступах говорить про першість інших задач.

Юлія Світлична заявляє про такі пріоритети роботи ХОДА:

  • Газета «Сегодня» (від 15.10.16): «По-перше, це подальше зміцнення основ демократичного проукраїнського громадського життя в області, зміцнення системної взаємодії з громадянським суспільством, з усіма, хто готовий брати участь в регіональному розвитку».
  • Інформагентство «STATUS QUO» (від 15.12.2016): «Я приймаю рішення, що одним з головних пріоритетів нашої діяльності у 2017 році буде розвиток сфери охорони здоров’я, приведення у порядок медичних установ та забезпечення їх новим обладнанням».
  • Сайт «Восточный Дозор» (від 06.04.2017): «Юлія Світлична акцентувала увагу на тому, що соціальний захист і допомога людям – основний пріоритет державної діяльності».

Крім того, згідно інформації, щодо програмних пріоритетів діяльності ХОДА,  яка має 11 головних пунктів і опублікована на офіційному сайті адміністрації,  «чорнобильське питання» відсутнє взагалі.

 

Автор: Олена Рязанцева