Асоціація з міжнародних питань спільно з “Інтерньюз-Україна” запрошує викладачів факультетів та кафедр журналістики закладів вищої освіти України до участі у навчальному курсі «Цифрова безпека та нові медіа».

Курс відбудеться 23 – 24 жовтня 2021 року в Києві (конференц-зал готелю «Козацький», вул. Михайлівська, 1/3, м. Київ) та онлайн (посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам):

23 жовтня – 10:30 – 18:30

24 жовтня – 9:00 – 13:00

Для участі у курсі зареєструйтеся, будь ласка, через гугл-формуляр.

https://forms.gle/inULGzXuTSwKVcCs7

Дедлайн реєстрації 20 жовтня 2021, до 14:00.

Зареєстрованим учасникам з інших міст, які візьмуть участь у навчальному курсі наживо, організатори оплачують проживання у готелі в Києві та транспортні витрати.

Курс розглядатиме питання цифрової безпеки, використання інтернет-технологій в університетському навчанні та журналістській практиці, як захистити свої цифрове життя.

Лекторами курсу будуть Віталій Мороз, консультант із цифрових технологій ГО «Інтерньюз-Україна» та Павло Белоусов, експерт з цифрової безпеки ГО «Інтерньюз-Україна», Digital Security School 380

Детальна інформація про курс у програмі, яку ви можете завантажити.

Курс здійснюється в межах проєкту «Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації» спільно з Інтерньюз-Україна та texty.org.ua, за фінансової підтримки програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії.